Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca opuszcza Radomkę

Rozgrywająca opuszcza Radomkę

fot. Michał Szymański

Paulina Zaborowska, w przyszłym sezonie nie będzie reprezentować barw MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom.Paulina dołączyła do drużyny po roku gry w klubie Joker Świecie. Rozgrywająca występowała już barwach radomskiej drużyny w sezonie 2019/20 oraz 2020/21. Zawodniczka pochodząca z Radomia, na parkietach Tauron Ligi w sezonie 2022/2023 pojawiła się w 22 spotkaniach.

Paulina Zaborowska przygodę z siatkówką zaczynała w MUKS 13 w Radomiu. Jako dziecko była bardzo zaangażowana w taniec, jednak kiedy na jej drodze pojawiła się siatkówka, wiedziała już, co chce w życiu robić. Po udziale w Turnieju Nadziei Olimpijskich dostała powołanie na kampy, a rok później szansę gry w prestiżowej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku.

Paulina jest brązową medalistką mistrzostw Europy juniorek i złotą medalistką mistrzostw Polski juniorek. W TAURON Lidze zadebiutowała w sezonie 2019/2020, a przez dwa sezony broniła barw Radomki. Stamtąd przeniosła się na sezon do Jokera Świecie, ale nie udało jej się uratować drużyny przed opuszczeniem przez nią elity. Po sezonie powróciła do Radomia, gdzie w ostatnim sezonie pełniła rolę zmienniczki Madison Bugg.

Nie wiadomo jeszcze gdzie w przyszłym sezonie zagra 23-letnia rozgrywająca. Według nieoficjalnych informacji siatkarka pozostanie w TAURON Lidze, więc w kolejnych rozgrywkach będziemy mogli ją obserwować na naszych ligowych parkietach.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2023/2024

źródło: inf. własna, radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved