Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rozgrywająca nadal w PTPS-ie Piła

Rozgrywająca nadal w PTPS-ie Piła

fot. Michał Szymański

Sylwia Kucharska jest pierwszą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z Eneą PTPS Piła. Będzie to dla niej drugi sezon w drużynie z Wielkopolski, którą nadal będzie prowadził Mirosław Zawieracz.  

W minionym sezonie Sylwia Kucharska była podstawową rozgrywającą Enei PTPS Piła – wyszła na boisko we wszystkich meczach rozgrywanych przez pilską drużynę. Była również najlepiej serwującą zawodniczką pilskiego zespołu – posyłając na drugą stronę siatki aż 19 asów serwisowych.– Cieszę się, że zostaję w Pile po udanym sezonie. Ważnym elementem mojej decyzji była na pewno osoba trenera. Współpracuję z nim już kolejny rok i widzę, że ta współpraca pozytywnie wpływa na mój rozwój, ale też na postawę całej drużyny, która przekłada się na wyniki – powiedziała Sylwia Kucharska.

Rozgrywająca PTPS-u swoją seniorską karierę rozpoczęła w wieku 18 lat w pierwszoligowym klubie KS Murowana Goślina, w którym spędziła trzy sezony. W sezonie 2016/2017 związała się kontraktem z pilskim PTPS-em, w którego barwach zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach. Następnie trafiła do pierwszoligowej Energii MKS Kalisz. Przed powrotem do PTPS-u reprezentowała również Budowlanych Toruń. Sezon 2020/2021 będzie dla niej drugim z rzędu, w którym będzie grała w ekipie z Wielkopolski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK na sezon 2020/2021

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved