Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca nadal w PTPS-ie Piła

Rozgrywająca nadal w PTPS-ie Piła

fot. Michał Szymański

Sylwia Kucharska jest pierwszą zawodniczką, która przedłużyła współpracę z Eneą PTPS Piła. Będzie to dla niej drugi sezon w drużynie z Wielkopolski, którą nadal będzie prowadził Mirosław Zawieracz.  

W minionym sezonie Sylwia Kucharska była podstawową rozgrywającą Enei PTPS Piła – wyszła na boisko we wszystkich meczach rozgrywanych przez pilską drużynę. Była również najlepiej serwującą zawodniczką pilskiego zespołu – posyłając na drugą stronę siatki aż 19 asów serwisowych.– Cieszę się, że zostaję w Pile po udanym sezonie. Ważnym elementem mojej decyzji była na pewno osoba trenera. Współpracuję z nim już kolejny rok i widzę, że ta współpraca pozytywnie wpływa na mój rozwój, ale też na postawę całej drużyny, która przekłada się na wyniki – powiedziała Sylwia Kucharska.

Rozgrywająca PTPS-u swoją seniorską karierę rozpoczęła w wieku 18 lat w pierwszoligowym klubie KS Murowana Goślina, w którym spędziła trzy sezony. W sezonie 2016/2017 związała się kontraktem z pilskim PTPS-em, w którego barwach zadebiutowała na ekstraklasowych boiskach. Następnie trafiła do pierwszoligowej Energii MKS Kalisz. Przed powrotem do PTPS-u reprezentowała również Budowlanych Toruń. Sezon 2020/2021 będzie dla niej drugim z rzędu, w którym będzie grała w ekipie z Wielkopolski.

Zobacz również:
Karuzela transferowa LSK na sezon 2020/2021

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę