Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ronald Jimenez rozwiązał kontrakt z Cuprum Lubin

Ronald Jimenez rozwiązał kontrakt z Cuprum Lubin

fot. Cuprum Lubin

Klub Cuprum Lubin poinformował, że atakujący Ronald Jimenez opuszcza szeregi zespołu. 31-letni Kolumbijczyk poprosił o rozwiązanie umowy, korzystając z prawa, przysługującego mu w ramach podpisanego kontraktu. Włodarze klubu przystali na prośbę zawodnika.

Atakujący dołączył do lubińskiego zespołu przed sezonem 2020/2021. Szybko odnalazł się w drużynie i stał się jednym z kluczowych elementów składu. W zeszłym sezonie łącznie zdobył 453 punkty, co dało mu miano jednego z najlepiej punktujących graczy PlusLigi. Pięciokrotnie odbierał też statuetkę dla najlepszego zawodnika spotkania.Najwięcej oczek wywalczył w domowym meczu z MKS-em Będzin, notując na swoim koncie 31 punktów. W ciągu całego sezonu 2020/2021 zaserwował 24 asy i postawił 25 bloków. Nieoficjalnie wiadomo, że Ronald Jimenez będzie kontynuował swoją karierę w lidze koreańskiej.

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę