Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel nie jest już szkoleniowcem Czarnych Radom

Robert Prygiel nie jest już szkoleniowcem Czarnych Radom

fot. wksczarni.pl

Z dniem 14 stycznia 2021 roku Robert Prygiel przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera drużyny Cerrad Enea Czarni Radom. Kontrakt z trenerem został rozwiązany za porozumieniem stron. Rolę pierwszego szkoleniowca przejął Dima Skoryj,  dotychczasowy asystent trenera Roberta Prygla.

– Bardzo dziękuję Robertowi za to, co zrobił przez wiele lat w klubie zarówno jako zawodnik, grający trener, a w ostatnich latach trener w rozgrywkach PlusLigi. Należy mu się za to ogromny szacunek ze strony klubu i kibiców. Jako trener szybko się rozwijał i nabierał doświadczenia, dlatego jestem pewien, że będzie osiągał dalsze sukcesy w swojej karierze trenerskiej – powiedział Wojciech Stępień, prezes WKS Czarni Radom S.A.– Wiem też, że jest oraz pozostanie prawdziwym wiernym kibicem „Czarnych” i zawsze tak będziemy go w klubie traktować. Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości Robert będzie mógł jeszcze nie raz pomóc naszemu Klubowi na wielu płaszczyznach. Dzisiaj musieliśmy jednak podjąć trudną decyzję, która wynika z faktu, że nadrzędnym celem Cerrad Enea Czarnych Radom jest realizacja celów sportowych. Wspólnie z Robertem uznaliśmy, że zmiana na stanowisku trenera może wpłynąć na zmianę gry naszej drużyny, co jest niezbędne ze względu na nadchodzące mecze decydującej fazy rozgrywek PlusLigi w obecnym sezonie – dodał prezes klubu.

– Dziękuję za dotychczasową współpracę drużynie z całym sztabem szkoleniowym, władzom klubu i oczywiście sponsorom, bez których siatkówka na poziomie ekstraklasy w Radomiu nie mogłaby się rozwijać. Na szczególne podziękowanie zasługują również sektorowi kibice, którzy do końca potrafili w niekonwencjonalny sposób okazywać swoje wsparcie dla całej drużyny. Drużynie i nowemu trenerowi, który mnie zastąpi życzę powodzenia i sportowych sukcesów – powiedział ustępujący ze stanowiska pierwszego szkoleniowca drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom Robert Prygiel.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved