Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robbert Andringa: Mam nadzieję, że w środę w Uranii wrócimy do swojej dobrej gry

Robbert Andringa: Mam nadzieję, że w środę w Uranii wrócimy do swojej dobrej gry

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w środę powalczą o pierwsze zwycięstwo po przerwie wymuszonej koronawirusem. Akademicy zmierzą się w Hali Urania z MKS-em Będzin. Początek meczu o godzinie 18:00. – W niedziele mieliśmy trening i analizowaliśmy to spotkanie. W niektórych momentach graliśmy równo, a każda z drużyn miała szansę na zwycięstwo. Niestety, ostatecznie to nasi rywale byli górą. Staram się też nie analizować zbyt długo minionych meczów, ponieważ zaraz mamy kolejne spotkanie – mówił przed starciem z MKS-em Robbert Andringa.

Nie tak wyobrażali sobie akademicy z Kortowa powrót do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem. Po przegranej w Hali Urania z Cuprum Lubin 0:3, olsztynianie ulegli w miniony piątek, na wyjeździe, Asseco Resovii Rzeszów 1:3.

Po pierwszej partii wygranej przez gospodarzy, w drugiej górą byli siatkarze ze stolicy Warmii i Mazur. Kolejne dwie odsłony padły łupem rzeszowian, którzy dopisali do swojego dorobku komplet punktów. Indykpol AZS zajmuje w ligowej tabeli 11. miejsce (6 punktów). – W niedzielę mieliśmy trening i analizowaliśmy to spotkanie. W niektórych momentach graliśmy równo, a każda z drużyn miała szansę na zwycięstwo. Niestety, ostatecznie to nasi rywale byli górą. Staram się też nie analizować zbyt długo minionych meczów, ponieważ zaraz mamy kolejne spotkanie i musimy skupić się na swojej grze – przyznał kapitan akademików Robbert Andringa.

PlusLiga pędzi jak szalona – czas odrobić zaległości. Już w środę siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w Hali Urania zmierzą się z MKS-em Będzin. Pierwotnie domowy mecz akademików z MKS-em Będzin miał odbyć się w sobotę, 3 października. Z powodu wykrycia koronawirusa w drużynie gości, spotkanie zostało przełożone. Do ponownej konfrontacji dojdzie w środę, 18 listopada o godz. 18:00.  – Z meczu na mecz nasza gra wygląda coraz lepiej. To normalne, że po takiej przerwie przytrafiają się w naszych szeregach błędy czy nieporozumienia. W piątkowym spotkaniu w Rzeszowie było już lepiej. Mam nadzieję, że w środę w Uranii wrócimy do swojej dobrej gry i zwyciężymy – zapowiedział przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn.

źródło: inf. prasowa