Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia tym razem lepsza od BBTS-u na Podpromiu

Resovia tym razem lepsza od BBTS-u na Podpromiu

fot. Asseco Resovia Rzeszów

W piątek 23 września odbył się mecz sparingowy w hali na Podpromiu, w którym Asseco Resovia Rzeszów zmierzyła się z drużyną BBTS Bielsko-Biała. Spotkanie 3:1 (25:23, 23:25, 25:21, 25:16) wygrał zespół gospodarzy. Dla rzeszowian mecz był ostatnim testem przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem PlusLIgi.

Dwa pierwsze sety spotkania na Podpromiu były niezwykle zacięte. W pierwszej partii lepiej spisywali się goście, jednak w końcówce seta Resovia odwróciła losy tej partii i wygrała ją do 23. Identyczna sytuacja miała miejsce w drugim secie, jednak tym razem zakończyła się ona na korzyść BBTS-u.W trzeciej odsłonie trener Giampaolo Medei wprowadził kilka zmian w drużynie. Na boisku nie pojawił się już Paweł Zatorski i Jakub Bucki. Nie wpłynęło to jednak na grę siatkarzy z Rzeszowa, którzy wygrali do 21 trzeciego seta. W czwartej partii zawodnicy Asseco przeważali w każdym elemencie, a najbardziej w bloku. Doprowadziło to do wygranej w ostatnim secie z dużą różnicą punktową (25:16).

Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 3:1
(25:23, 23:25, 25:21, 25:16)

Składy zespołów:
Resovia: Drzyzga, Muzaj (10), Kochanowski (5), Kozamernik (5), Cebulj (6), Defalco (19), Potera (libero) oraz Mordyl (2), Krulicki (4), Kędzierski, Rossard (12), Piotrowski (30) i Nowak
BBTS: Woch (2), Formela (6), Siek (2), Gergye (9), Zimmermann (1), Hanes (13), Fijalek (libero) oraz Zawalski (4), Teklak (libero), Gil, Daulton (7), Puczkowski (6), Urbanowicz (4) i Hunek (2)

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę