Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Reprezentantka Włoch przedłużyła kontrakt z klubem

Reprezentantka Włoch przedłużyła kontrakt z klubem

fot. fivb-com

Marina Lubian to przyszłość włoskiej siatkówki. Środkowa kosowskiego pochodzenia mimo, że ma zaledwie 20 lat już jest w kadrze Davide Mazzantiego. Jest jedną z z najmłodszych reprezentantek Włoch. Siatkarka poprzedni sezon spędziła w Savino Del Bene Scandicci, a jej klubowymo koleżankami były Agnieszka Kąkolewska i Magdalena Stysiak.

Włoski klub poinformował, że młoda zawodniczka pozostanie na kolejny rok w drużynie. Lubian ma nadzieję, że mimo młodej drużyny, jej klub powalczy w kolejnych rozgrywkach o mistrzostwo Włoch.Bardzo się cieszę, że mogę kolejny rok reprezentować barwy Savino Del Bene. To jeden z najlepszych klubów we Włoszech. Jestem pewna, że gra i treningi tutaj pozwolą mi się rozwijać i doskonalić sportowo oraz mentalnie. Ambicje mam takie, jak w zeszłym sezonie – awans do play-off i walka o mistrzostwo. Jesteśmy młodą drużyną i trudno będzie zrealizować ten cel, ale na pewno będziemy walczyć – skomentowała przedłużenie kontraktu Lubian.

Na papierze zespół ze Scandicci na razie prezentuje się całkiem ciekawie. W drużynie oprócz Lubian pozostały między innymi reprezentacyjna rozgrywająca Ofelia Malinov, a także inne kadrowiczki Elena Petrini Lucia Bosetti. Kontrakt z klubem przedłużyła również Magdalena Stysiak, a do zespołu dołączyły Megan Courtney oraz Kimberly Drewniok. 

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved