Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Reprezentant Słowenii zagra w lidze greckiej

Reprezentant Słowenii zagra w lidze greckiej

fot. Katarzyna Antczak

Toncek Stern przenosi się z ligi włoskiej do Grecji. Reprezentant Słowenii podpisał kontrakt z Olympiakosem Pireus. Stern grał w zeszłym sezonie we włoskiej Piacenzie. W latach 2020-21 grał także w najwyższej lidze włoskiej, z Padwą, natomiast w latach 2019-20 nosił koszulkę Halkbanku Ankara.

Słoweniec jest również dobrze znany w Polsce z występów w Viśle Bydgoszcz. Grał też w Al Arabi (Katar), Latinie, Veronie (Włochy) i Calcicie Kamnik (Słowenia), z którymi zdobył Puchar Słowenii.Wraz z reprezentacją Słowenii Toncek Stern zdobył dwa srebrne medale w mistrzostwach Europy (2019, 2021), a także złoty w Pucharze FIVB Challenger w 2019 roku.

– Po rozmowie z Alberto Giulianim i moim kolegą z drużyny, Alenem Pajenkiem, decyzja o przyjeździe do Olympiakosu była łatwa dla mnie i mojej rodziny. Olympiakos to największy klub w Grecji. Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować karierę w nowej lidze i nie mogę się doczekać spotkania z nowymi kolegami z drużyny i walki o zdobycie wszystkich naszych celów przed naszymi fantastycznymi kibicami – skomentował swój transfer Stern.

źródło: inf. własna, olympiacossfp.gr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę