Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Reprezentant Polski trenuje ze Skrą Bełchatów

Reprezentant Polski trenuje ze Skrą Bełchatów

fot. skra.pl

PGE Skra Bełchatów trenuje już w komplecie – do zespołu dołączyli wicemistrzowie świata: Karol Kłos, Grzegorz Łomacz i Mateusz Bieniek. Na treningu pojawił się także dodatkowy zawodnik, przyjmujący Bartosz Bednorz.

Od poniedziałku PGE Skra ponownie trenuje w Hali Energia, już w komplecie – do zespołu dołączyli bowiem kadrowicze, srebrni medaliści zakończonych niedawno mistrzostw świata: Karol Kłos, Grzegorz Łomacz i Mateusz Bieniek. Ostatnim etapem przygotowań do inauguracji rozgrywek PlusLigi w sezonie 2022/2023 będzie weekendowy turniej TAURON Giganci Siatkówki, który odbędzie się w Twardogórze.Obok PGE Skry, wezmą w nim udział Jastrzębski Węgiel oraz belgijskie ekipy VC Maaseik i Volleyteam Roselare. W sobotę o 16:00 bełchatowianie zagrają z Greenyard VC Maaseik, a w niedzielę o 15:00 – z Knack Volley Roselare.

Ze Skrą trenuje jeszcze jeden zawodnik – przyjmujący Bartosz Bednorz. W komunikacie klubu można przeczytać, że reprezentant Polski najbliższe dwa tygodnie spędzi w Bełchatowie, przygotowując się do wyjazdu do Chin. Czy tak faktycznie będzie? Pod koniec maja pojawiły się doniesienia, że Bartosz Bednorz podpisał kontrakt w w klubie Shanghai Golden Age, ale wówczas siatkarz zaprzeczył. – Nie znam nikogo z Chin. Z nikim nie rozmawiałem, gdyż nie było powodu – nie podpisałem niczego na kolejny sezon. Jestem wolnym zawodnikiem, nie mam żadnego klubu – powiedział.

Nieoficjalnie mówi się, że ostatecznie Bednorz może zostać zawodnikiem Skry.

źródło: PGE Skra Bełchatów - facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę