Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Reprezentant Brazylii zagra w Zawierciu?

Reprezentant Brazylii zagra w Zawierciu?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Ostatnio o klubie z Zawiercia było głośno z powodu ogłoszenia zakończenia współpracy klubu z jednym z głównych sponsorów zespołu. Tę informację z pewnością przebiją spekulacje transferowe, o których donosi Przegląd Sportowy. Według dziennikarzy tej gazety do Aluronu CMC ma dołączyć reprezentant Brazylii Flavio Gualberto. 

Siatkarz do tej pory reprezentował barwy jedynie klubów ze swojej ojczyzny. Ostatnio był zawodnikiem trzeciej drużyny ligi brazylijskiej SESC Rio de Janeiro. Siatkarz grał również w reprezentacji, biorąc udział w Lidze Narodów i mistrzostwach Ameryki Południowej. Teraz 27-letni środkowy chce się sprawdzić poza granicami swojego kraju i jest bliski finalizacji umowy z Jurajskimi Rycerzami.Brazylijczyk od niedawna reprezentuje barwy swojego kraju. Wystąpił w Lidze Narodów w 2019 roku, a także zdobył mistrzostwo Ameryki Południowej. Był także w kadrze Canarinhos w zwycięskim dla nich Pucharze Świata.

Siatkarze z Kraju Kawy niezbyt często zasilają nasze rodzime kluby, a jeżeli już tak się dzieje, to często ich transfery są rozczarowaniem. Wyjątków jest niewiele, między innymi Felipe Fonteles, czy Rafael Redwitz. Transfer Flavio do Zawiercia zapowiada się jednak bardzo ciekawie, bo to sprawdzony zawodnik, który przyjdzie do Aluronu w dobrym momencie swojej kariery.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę