Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Reprezentacja USA na mistrzostwa świata

Reprezentacja USA na mistrzostwa świata

fot. FIVB

Karch Kiraly wybrał 14 zawodniczek, które będą reprezentować Stany Zjednoczone na mistrzostwach świata. Wśród siatkarek, którym przyszło się pożegnać na ten turniej z zespołem narodowym, są trzy, które grają na co dzień we włoskiej ekstraklasie. Amerykanki rozpoczną rywalizację 24 września, a ich pierwszym przeciwnikiem będzie zespół narodowy Kazachstanu. 

Trener Karch Kiraly zdecydował się zrezygnować z Kathryn Plummer (Conegliano), Dany Rettke (Monza) i Michy Hancock (Vallefoglia). Na MŚ zobaczymy natomiast trzy zawodniczki z przeszłością tauronligową: Alexandrę Frantti, Karę Bajemę i Chiakę Ogbogu.Reprezentacja USA na mistrzostwa świata:

Rozgrywające: Jordyn Poulter, Lauren Carlini
Atakujące: Jordan Thompson, Annie Drews
Przyjmujące: Kelsey Robinson, Sarah Willhite, Alexandra Frantti, Kara Bajema
Środkowe: Chiaka Ogbogu, Hailegh Washington, Anna Stevenson, Hannah Tapp
Libero: Justine Wong-Orantes, Morgan Hertz

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę