Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Reprezentacja Chin zastąpi Rosję w Lidze Narodów

Reprezentacja Chin zastąpi Rosję w Lidze Narodów

fot. FIVB

Światowa Federacja Siatkówki (FIVB) potwierdziła, że reprezentacja Chin powróci do składu Volleyball Nations League (VNL) 2022. Siatkarska Liga Narodów rozpocznie się za nieco ponad miesiąc od meczów narodowych drużyn męskich w Ottawie w Kanadzie i Brasilii w Brazylii 7 czerwca.

Powrót Chin następuje po ich nieobecności w męskim VNL 2021 ze względu na wyzwania logistyczne związane z pandemią COVID-19.źródło: fivb.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów, siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę