Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Renan Dal Zotto zrezygnował z pracy w klubie

Renan Dal Zotto zrezygnował z pracy w klubie

fot. FIVB

Jak informują brazylijskie media, Renan Dal Zotto w najbliższym czasie będzie mógł wyłącznie skupić się na pracy z reprezentacją Canarinhos. Doświadczony szkoleniowiec zrezygnował bowiem z trenowania rodzimego klubu – Volei Taubate.

Decyzja o rezygnacji z pracy w brazylijskim klubie została podyktowana panującą pandemią koronawirusa, anulowaniem sezonu w lidze brazylijskiej i przełożeniem igrzysk olimpijskich w Tokio na 2021 rok. „Renan będzie mógł poświęcić się pracy wyłącznie nad projektem olimpijskim, monitorując swoich podopiecznych oraz analizując listę nazwisk w kontekście powołań” – napisano w jcnet.com.59-letni Dal Zotto prowadził ekipę Taubate przez półtora sezonu, zdobywając przy okazji mistrzostwo oraz superpuchar kraju. Jako selekcjoner reprezentacji Brazylii pracuje od 2017 roku, wygrywając przy tym Puchar Świata (z kompletem 11 zwycięstw), mistrzostwo Ameryki Południowej oraz turniej kwalifikacyjny do igrzysk w Tokio.

źródło: jcnet.com, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę