Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Renan Dal Zotto: Wiedzieliśmy, że nie możemy przegrać seta

Renan Dal Zotto: Wiedzieliśmy, że nie możemy przegrać seta

fot. Klaudia Piwowarczyk

Brazylijczycy pokonali reprezentację Kataru 3:0, jednak w drugim i trzecim secie końcówki były dość nerwowe. – Wygranie meczu 3:0 było dla nas fundamentalne. Nie zagraliśmy genialnego meczu, ale wiedzieliśmy, że nie możemy przegrać seta – powiedział po spotkaniu trener Renan Dal Zotto.

Flávio podkreślił, że to zwycięstwo było ważne, ponieważ umocniło Brazylię na pozycji lidera w swojej grupie. – Teraz musimy poczekać na wyniki pozostałych gier, aby poznać naszą pozycję w klasyfikacji generalnej i przeciwnika do 1/8 finału. Bardzo się cieszę, że z każdym meczem drużyna wykazuje wzrost, lepsze tempo na boisku.Ten rytm będzie ważny w następnej fazie. Będziemy mieli trzy lub cztery dni do następnego meczu, aby się zregenerować i dostosować niektóre szczegóły – dodał Flávio.

Wiedzieliśmy, że musimy wygrać z jak największą różnicą. Katarska drużyna zaczęła popełniać wiele błędów w pierwszym secie, ale potem ich liczba spadła – przeanalizował mecz Thales. – Udało nam się zakończyć grupę z pozytywnym wynikiem. Ważne jest, aby wyjść jako pierwsi w grupie i spróbować teoretycznie korzystniejszej konfrontacji w 1/8 finału.

Weszliśmy w tę grę bardzo poważnie. Od drugiego seta mieliśmy więcej trudności, a przeciwnik lepiej wchodził do gry – dodał Lucarelli. – Wiemy, że nie możemy się wahać w decydujących momentach. Najważniejsze, że wyszliśmy z kolejnym zwycięstwem.

źródło: cbv.com.br, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę