Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Renan Dal Zotto: Naprawdę chcieliśmy stanąć na podium

Renan Dal Zotto: Naprawdę chcieliśmy stanąć na podium

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Naprawdę chcieliśmy stanąć na podium, więc to było bardzo ważne zwycięstwo. Zagraliśmy dobrze dwa pierwsze sety, a w trzecim mieliśmy przerwę. W czwartym secie wznowiliśmy koncentrację i zawodnicy dobrze sobie radzili. To było ważne zwycięstwo brazylijskiej drużyny. I ta grupa zrobiła wszystko, aby dostać się na podium – powiedział trener Brazylijczyków Renan Dal Zotto po meczu o brązowy medal w MŚ.

Thales Hoss, libero brazylijskiej reprezentacji, przyznał, że on i koledzy byli zdenerwowani po porażce w półfinale z Polakami, ale musieli szybko wyrzucić ją z głowy.Wczoraj byliśmy zdenerwowani, ale nie mieliśmy czasu myśleć o porażce, ponieważ dzisiaj musieliśmy być w jednym kawałku. To był mecz na szczycie, ogarnęliśmy się i wyjeżdżamy stąd w dobrych humorach i z medalem na piersi – podkreślił libero.

Bardzo zadowolony ze swojej postawy podczas mistrzostw świata był Wallace Souza. – Nie wyobrażałem sobie, że tak bardzo pomogę drużynie w tych rozgrywkach. Udało mi się odkryć siebie na nowo – ocenił atakujący. – Jestem bardzo wdzięczny grupie, która zawsze mi pomagała. Każdy, kto był z nami w Tokio, wie, jakie to było bolesne. Nie widziałem siebie bez wygrania tego meczu i odejścia bez medalu. Bardzo się cieszę, że zdobyłem ten brązowy medal.

źródło: cbv.com.br, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę