Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Recepta na kłopoty – atakujący wraca do reprezentacji

Recepta na kłopoty – atakujący wraca do reprezentacji

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Obsada pozycji atakującego była problemem reprezentacji Stanów Zjednoczonych w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Receptą na te kłopoty ma być powrót do drużyny narodowej jednej z największych siatkarskich gwiazd ostatnich lat. Matthew Anderson wziął udział w sesji zdjęciowej reprezentacji, a Amerykanie pochwalili się tym faktem w mediach społecznościowych.

Reprezentacja USA zajęła drugie miejsce w VNL 2022. Mimo bardzo dobrego występu, Amerykanom wyraźnie doskwierał brak klasowego atakującego. Kyle Ensing i Kyle Russell nie spełnili do końca pokładanych w nich nadziei.Komentatorzy i eksperci w czasie turnieju finałowego, dyskutując na temat obsady ataku Amerykanów, zastanawiali się co z Matthew Andersonem? Czy 35-letni atakujący Sir Safety Conad Perugia wróci do kadry w tym sezonie i wzmocni drużynę na mistrzostwa świata?

Jak się okazuje, Anderson już dołączył do swych reprezentacyjnych kolegów. USA Volleyball pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych, prezentując słynnego siatkarza w czasie sesji zdjęciowej.

Więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę