Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Drugoligowe Anioły Toruń mają nowego atakującego

Drugoligowe Anioły Toruń mają nowego atakującego

fot. Klaudia Piwowarczyk

Klub CUK Anioły Toruń poinformował o podpisaniu kontraktu z Rafałem Faryną. Atakujący do Torunia przenosi się z Międzyrzeca Podlaskiego. Transfer nowego siatkarza spowodowany jest aspiracjami toruńskiego zespołu do walki o miejsce w TAURON 1.Lidze, a także nadchodzącym pojedynkiem z Projektem Warszawa w ramach TAURON Pucharu Polski. 

walczyć o jak najwyższe cele

O ewentualnym transferze Rafała Faryny do CUK Aniołów Toruń spekulowano od kilku dni, teraz ten krok potwierdzili włodarze toruńskiego klubu. Atakujący, który do Torunia przenosi się z Międzyrzecza Podlaskiego, znany jest przede wszystkim z występów w plusligowych klubach. Rafał Faryna w przeszłości reprezentował barwy takich  drużyn jak MKS Będzin, Enea Czarni Radom czy Bodanka LUK Lublin. W sezonie 2022/2023 siatkarz występował w Teheranie. Natomiast trwające rozgrywki rozpoczął w Hatta Club Dubai, a w ostatnich tygodniach stanowił o sile klubu z Międzyrzeca Podlaskiego.

Transfer Rafała Faryny ma wzmocnić zespół prowadzony przez Krzysztofa Stelmacha w walce o awans na zaplecze ekstraklasy, a przede wszystkim w Pucharze Polski. Już 13 lutego CUK Anioły Toruń podejmą Projekt Warszawa, w ramach kolejnej rundy, której stawką będzie awans do turnieju finałowego zaplanowanego na 2-3 marca w krakowskiej TAURON Arenie.

Zobacz również 
Drugoligowcy zagrają z elitą

źródło: Anioły Toruń - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved