Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radosław Wodziński: Jest kilka rzeczy, które musimy poprawić

Radosław Wodziński: Jest kilka rzeczy, które musimy poprawić

fot. Radomka Radom

– Forma będzie przychodziła stopniowo, z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Początek ligi nie jest najważniejszym momentem, najważniejszy jest jej koniec  – przyznał po dwóch meczach kontrolnych z Developresem drugi trener Radomki Radom Radosław Wodziński. – Na pewno mamy co robić w tym tygodniu na treningach – dodała rozgrywająca zespołu Katarzyna Skorupa.

Siatkarki E.Leclerc Moya Radomki Radom rozegrały w ostatnich dniach dwa mecze towarzyskie z Developresem Rzeszów. – Na pewno te sparingi były bardzo pożyteczne. Wiemy nad czym mamy pracować, a zdecydowanie mamy nad czym pracować. Super, że udało się zagrać z tak silnym przeciwnikiem, w przyszłym tygodniu będą dwa kolejne mecze i może coś więcej z nich wywnioskujemy. Na pewno mamy co robić w tym tygodniu na treningach – przyznała po nich rozgrywająca Katarzyna Skorupa.– Te dwa sparingi na pewno dużo nam dadzą, mamy sporo materiału do analizy. Wiemy, nad czym musimy pracować i jakie są nasze słabe strony. Jest kilka rzeczy, które musimy poprawić. Na pewno sytuacje związane z blokiem i obroną, a także z rozwiązywaniem piłek trudnych w ataku – nad tym na pewno będziemy pracować. Te dwa mecze dały nam punkt odniesienia i teraz będziemy mogli przygotować się do dwóch kolejnych meczów, nie tylko pod kątem przeciwnika, ale naszej gry – mówił drugi trener radomskiej drużyny Radosław Wodziński.

– Forma będzie przychodziła stopniowo, z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Teraz jesteśmy w tym ciężkim okresie, forma będzie przychodziła z każdym kolejnym meczem. Będziemy teraz powoli schodzić z obciążeń i powinniśmy zobaczyć większą świeżość w graniu. Początek ligi nie jest najważniejszym momentem, najważniejszy jest jej koniec – dodał szkoleniowiec.

źródło: opr. własne, Radomka Radom - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved