Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Radosław Sterna zostaje w Lublinie

Radosław Sterna zostaje w Lublinie

Kolejny zawodnik LUK Politechniki Lublin zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Jak oficjalnie poinformował klub w sezonie ligowym 2020/2021 swoją grą sympatyków Politechniki ponownie będzie cieszył środkowy – Radosław Sterna.

 Komunikat klubu LUK Politechniki Lublin

„Środkowy Radosław Sterna to kolejny siatkarz, który przedłużył swoją umowę z klubem LUK Politechnika Lublin i w sezonie 2020/2021 ponownie będzie bronił jego barw.

Urodzony 26 stycznia 1995 roku Radosław Sterna trafił do lubelskiego klubu przed kampanią 2019/2020. Wraz z nim zdobył 3. miejsce w rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Mierzący 205 cm zawodnik w poprzednim sezonie wystąpił w 23. ligowych spotkaniach i zdobył w nich łącznie 141 punktów (18 zagrywką, 80 atakiem, 43 blokiem). Ponadto nasz środkowy w domowym meczu przeciwko ZAKSIE Strzelce Opolskie został wyróżniony statuetką MVP”.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi

źródło: krispol1liga.pl, LUK Politechnika Lublin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę