Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Radomka skompletowała sztab szkoleniowy

fot. Michał Szymański

W sezonie 21/22 nastąpią pewne zmiany i rotacje w ekipie trenerskiej E.Leclerc Moya Radomki Radom. Dotychczasowy statystyk Daniele Panigalli przejdzie na ławkę trenerską, a do ekipy Riccardo Marchesiego dołączy Bartłomiej Gajdek.

Pierwszym szkoleniowcem zespołu nadal pozostaje Riccardo Marchesi, który przed rokiem podpisał dwuletni kontrakt z radomskim klubem. Asystentem włoskiego trenera będzie Daniele Panigalli, który w minionych rozgrywkach siedział za bandami i był statystykiem drużyny. Dani siatkówką interesował się od 7. roku życia. Z Riccardo Marchesim współpracowali już wcześniej, rok we Włoszech i 3 lata we Francji.Za przygotowanie motoryczne siatkarek wciąż będzie odpowiadał Niccolo Caldari, a fizjoterapeutą pozostaje Piotr Filipowicz. To radomianin, któremu sport towarzyszy od dziecka. Był zawodowym siatkarzem, teraz w wolnych chwilach grywa na piasku. Z E.Leclerc Moya Radomką Radom jest związany od samego początku. Pomógł w reaktywacji projektu żeńskiej siatkówki w Radomiu.

Kierownikiem drużyny będzie Michał Fijałkowski, natomiast nową twarzą w E.Leclerc Moya Radomce Radom będzie Bartłomiej Gajdek. Po dziesięciu latach gry w siatkówkę zdecydował się zostać statystykiem. – Sport jest moją pasją od najmłodszych lat. Przez 10 lat grałem w siatkówkę, co bardzo pomogło mi w obecnej roli. Dwa lata temu dostałem szansę na zostanie statystykiem w pierwszoligowym klubie KS AGH Kraków. Teraz przychodzę do Radomia. Zdecydowałem się na wybór oferty z E.Leclerc Moya Radomki, gdyż jest to klub z dużymi perspektywami rozwoju. Zauważam jak z roku na rok wszyscy tutaj chcą osiągać coraz wyższe cele. Mam nadzieję, ze w nadchodzącym sezonie wspólnymi siłami zdobędziemy medal! – powiedział Gajdek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: Radomka Radom - inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę