Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radomka pozyskała reprezentantkę Polski

Radomka pozyskała reprezentantkę Polski

fot. Michał Szymański

E.Leclerc Radomka Radom ogłosiła swój pierwszy tegoroczny transfer zawodniczki. Dotychczas mieliśmy informację o przyjściu włoskiego trenera, a także o siatkarkach pozostających w klubie. Teraz wiemy, że do zespołu dołączy Julia Twardowska, srebrna medalistka mistrzostw Polski sprzed dwóch sezonów.

Julia Twardowska to siatkarka grająca na pozycji przyjmującej. Urodziła się 4. maja 1995 roku. Mierzy 188 centymetrów wzrostu, a ostatnie pięć lat spędziła w Grot Budowlanych Łódź, z którymi zajęła piąte miejsce w ostatnim sezonie.– Wybrałam Radomkę, ponieważ spodobał mi się plan budowania solidnego i ambitnego zespołu. Będę miała także możliwość współpracy z doświadczonym szkoleniowcem – mówi zawodniczka.

W najwyższej klasie rozgrywkowej występuje nieprzerwanie od sezonu 2013/2014. Do tej pory rozegrała 162 mecze i zdobyła 1172 punkty, z czego 170 blokiem, a 90 punktową zagrywką. Najwięcej oczek (26) zgromadziła w meczu z KS Developres SkyRes Rzeszów w 2016 roku, za co otrzymała statuetkę MVP. Na swoim koncie ma ich w sumie 8. Julia Twardowska zaliczyła również występy w kadrze. Zadebiutowała tam w 2014 roku. W 2017 brała udział w mistrzostwach Europy w Azerbejdżanie, gdzie wraz z koleżankami zajęła 10. miejsce.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę