Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Radomka już bez tureckiej atakującej

Radomka już bez tureckiej atakującej

fot. Michał Szymański

Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom rozwiązała umowę za porozumieniem stron z Gozde Yilmaz. Turecka atakująca w jej barwach wystąpiła tylko w 4 meczach, a później doznała kontuzji, która wykluczyła ją z gry do końca sezonu.

– Zarząd klubu Radomka S.A. informuje, iż kontrakt z Gozde Yilmaz został rozwiązany za porozumieniem stron – można przeczytać na oficjalnej stronie Radomki.  Pochodząca z Turcji atakująca w sezonie 2022/2023 Tauron Ligi wystąpiła w 4 meczach, w barwach Radomki. Kontuzja, której nabawiła się podczas jednego z treningów wykluczyła ją z gry na, jak się okazało, resztę sezonu. Zarząd oraz zawodniczka postanowili rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron. W barwach Radomki Gozde Yilmaz zdobyła łącznie 72 punkty, w tym 6 asów serwisowych oraz 5 bloków.Dziękujemy Gozde za reprezentowanie barw Radomki w tym sezonie. Bardzo nam przykro, że mogliśmy ją oglądać tylko w czterech meczach i nie mogła pomóc naszej drużynie w najważniejszych momentach sezonu. Życzymy Gozde jak najszybszego powrotu do zdrowia i powodzenia w dalszej karierze i życiu prywatnym – powiedział prezes klubu, Thomas Renard.

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę