Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > PZPS ogłosił konkursy na stanowiska trenerów reprezentacji

PZPS ogłosił konkursy na stanowiska trenerów reprezentacji

fot. Klaudia Piwowarczyk

Polski Związek Piłki Siatkowej oficjalnie poinformował o rozpoczęciu otwartych konkursów na nowych szkoleniowców reprezentacji Polski siatkarek oraz siatkarzy. W specjalnym komunikacie opublikowano szczegóły wyboru nowych trenerów.

Po tym, jak po zakończeniu sezonu reprezentacyjnego z żeńską kadrą pożegnał się Jacek Nawrocki, a trenerowi mistrzów świata Vitalowi Heynenowi nie przedłużono umowy, rozpoczęły się poszukiwania nowych selekcjonerów obu naszych kadr narodowych. W czwartek Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował oficjalnie o rozpoczęciu otwartych konkursów na te stanowiska i opublikował wymagania wobec kandydatów. Chcąc przystąpić do procedury, oprócz CV muszą oni złożyć aplikacje zawierające m.in.:– ocenę aktualnego i przyszłego potencjału sportowego kadry,
– koncepcję pracy z reprezentacją,
– cele krótkofalowe (na sezon kadrowy 2022) i długofalowe (do igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 włącznie).

Jak zaznaczono w komunikacie: – Tożsamość aplikujących nie będzie ogłoszona publicznie bez ich zgody. Kandydaci wybrani do dalszych rozmów mogą w kolejnych etapach zostać poproszeni o zgodę na podanie ich tożsamości do wiadomości publicznej.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 listopada br. Przypomnijmy, że w gronie kandydatów na stanowisko trenera siatkarzy wymienia się m.in. Nikolę Grbicia, Andreę Anastasiego, Michała Winiarskiego, Andreę Gardiniego czy Lorenzo Bernardiego. Wśród chętnych do objęcia kadry siatkarek mają być zaś m.in. Stefano Lavarini, Ferhat Akbas, Massimo Barbolini, Stephane Antiga, a nawet były selekcjoner reprezentacji siatkarzy Vital Heynen.

źródło: inf. własna, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski kobiet, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę