Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > PZPS: Bilety na Ligę Narodów zachowają ważność

PZPS: Bilety na Ligę Narodów zachowają ważność

fot. FIVB

Wiadomo już, ze Liga Narodów w tym roku się nie odbędzie. Jak z każdą wielką imprezą powstaje problem – co z nabytymi biletami? Polski Związek Piłki Siatkowej zdecydował, że zakupione wejściówki zachowają ważność na kolejną edycję tych rozgrywek, zaplanowanych na 2021 rok. 

Oczywiście bilety można również zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy, ale polska federacja gorąco namawia kibiców, żeby się na taki ruch nie decydowali i oferuje dodatkowe atrakcje w zamian za solidarny gest pozostawienia tych wejściówek.Kibice, którzy zachowają bilety na obecną edycję Ligi Narodów, otrzymają pakiet upominków siatkarskich, które będą mogli odebrać przed meczem Ligi Narodów 2021. Będą oni mogli również kupić bilety na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy mężczyzn z rabatem oraz w specjalnej przedsprzedaży. Każda zakupiona wejściówka będzie upoważniała jednocześnie do uzyskania pakietu upominków dedykowanych Mistrzostwom Europy, które odebrać będzie można na hali w dniu imprezy.

Niezależnie od powyższego wejściówki można wymienić na Vouchery Polskiej Siatkówki, za pomocą których będzie można kupić bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej w 2021 roku, w tym Mistrzostwa Europy mężczyzn czy Siatkarską Ligę Narodów kobiet i mężczyzn.

 

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę