Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przyszły beniaminek szykuje głośne transfery?

Przyszły beniaminek szykuje głośne transfery?

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Stal Nysa okazała się najlepszym zespołem w przedwcześnie zakończonym sezonie Krispol 1. Ligi. Teraz klub przechodzi weryfikację PLS i wszystko wskazuje na to, że kolejne rozgrywki rozpocznie już w PlusLidze. Nic więc dziwnego, że władze klubu się zbroją. Jak podaje Przegląd Sportowy, na liście życzeń zespołu znalazły się dwa głośne nazwiska: Marcin Komenda oraz Zbigniew Bartman.

Władze klubu z Nysy powoli zbroją się na nadchodzący sezon. Klub ma być beniaminkiem PlusLigi, choć na razie nie ma w tej sprawie oficjalnego komunikatu, trwa bowiem weryfikacja PLS. Na liście zainteresowań Stali Nysa znaleźli się dwaj siatkarze, którzy w poprzednich rozgrywkach bronili barw Asseco Resovii Rzeszów. Jednym z nich jest były reprezentant Polski, Zbigniew Bartman, z którym klub ze stolicy Podkarpacia już oficjalnie się pożegnał. Drugie nazwisko to Marcin Komenda. Wydawało się, że rozgrywający zostanie w Rzeszowie, jednak ostatnio Asseco Resovia zakontraktowała na tę pozycję Fabiana Drzyzgę i Komenda szuka nowego klubu. – Rzeczywiście obaj dostali propozycje z Nysy. Rozmowy zwłaszcza w przypadku Zibiego są zaawansowane – mówił Przeglądowi Sportowemu agent obu siatkarzy Jakub Malke.O ile Bartman pożegnał się z Asseco Resovią, to Marcin Komenda nadal ma obowiązujący kontrakt, więc rozmowy z nowym pracodawcą są odrobinę bardziej wymagające.  – W przypadku Marcina musimy jeszcze dogadać się z Resovią. Albo rozwiążemy umowę, albo w grę będzie wchodziło wypożyczenie. Komenda ma też inne oferty, ale chce zostać w PlusLidze, bo w wakacje rodzi mu się dziecko – dodał Jakub Malke.

źródło: opr. własne, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę