Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Przyjmująca zostaje w Pałacu

Przyjmująca zostaje w Pałacu

fot. Michał Szymański

OnlyBio Pałąc Bydgoszcz potwierdził czwartą zawodniczkę, która w sezonie 2023/24 ponownie wystąpi w barwach tego klubu. Po Poli Nowakowskiej, Agacie Witkowskiej i Paulinie Bałdydze, klub ogłosił, że również Koleta Łyszkiewicz będzie reprezentować Pałac. 

Łyszkiewicz w zeszłym sezonie pojawiła się na parkiecie w dziewiętnastu ligowych spotkaniach, w których zdobyła 85 punktów i zanotowała 21% perfekcyjnego przyjęcia.Koleta Łyszkiewicz urodziła się w 1993 roku, a swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w MTS-ie Kwidzyn. W 2009 roku zmieniła barwy klubowe na Gedanię Gdańsk, a następnie znalazła się w SMS PZPS Sosnowiec. W 2011 roku, jako jedna z najbardziej utalentowanych siatkarek młodego pokolenia znalazła się w kadrze BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, w którym zadebiutowała w rozgrywkach seniorskich w najwyższej klasie rozgrywkowej. W bialskim klubie spędziła pięć lat, po których przeniosła się do klubu z Muszyny.

W kolejnych sezonach reprezentowała barwy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Grota Budowlanych Łódź, MKS San-Pajda Jarosław, z którym awansowała do Final Four Pucharu Polski, później przeniosła się do Enei PTPS Piła. Stamtąd wróciła do Bielska-Białej, gdzie rozegrała jeden sezon. Poprzednie rozgrywki spędziła już w Bydgoszczy, awansując z OnlyBio Pałacem do play-off, w którym bydgoska ekipa musiała uznać wyższość późniejszych mistrzyń Polski ŁKS-u Commercecon Łódź.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę