Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Przyjmująca opuszcza UNI Opole

Przyjmująca opuszcza UNI Opole

fot. Michał Szymański

Gabriela Borawska, która z UNI Opole awansowała do TAURON Ligi, a w zeszłym sezonie wywalczyła z zespołem siódme miejsce, odchodzi z opolskiej drużyny. Przyjmująca spędziła w Opolu dwa sezony. Jak na razie nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie zagra zawodniczka. 

Po awansie do TAURON Ligi UNI Opole budowało swój skład w dużej mierze oparty na zawodniczkach, które ten awans uzyskały. Borawska była jedną z zawodniczek, które pozostały w klubie i walczyły na parkietach ligowych o jak najlepszy wynik beniaminka.W pierwszym sezonie w ekstraklasie opolanki, które przed sezonem były skazywane na walkę o utrzymanie, sprawiły sporą niespodziankę, awansując do fazy play-off. Ostatecznie podopieczne Nicoli Vettoriego zajęły siódme miejsce w lidze. Gabriela Borawska była w minionym sezonie zawodniczką wchodzącą z ławki. Na parkiecie pojawiła się łącznie w siedmiu setach minionych rozgrywek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę