Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Stępień: Staraliśmy się skoncentrować na naszej grze

Przemysław Stępień: Staraliśmy się skoncentrować na naszej grze

fot. Łukasz Kozłowski (plusliga.pl)

Indykpol AZS Olsztyn ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Daniela Castellaniego 3:1 pokonali osłabiony Ślepsk Malow Suwałki. – To, że nie było kilku zawodników w drużynie z Suwałk miało jakiś wpływ na mecz, ale przede wszystkim staraliśmy się skoncentrować na naszej grze – mówił po wygranej rozgrywający akademików Przemysław Stępień.

Triumf w Suwałkach był dla Indykpolu AZS Olsztyn trzecim zwycięstwem z rzędu, które pozwoliło zapisać akademikom ważne ligowe punkty.  – Cieszymy się całą drużyną, że wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, że udało nam się utrzymać zwycięską passę. Zagraliśmy przyzwoity mecz i zdobyliśmy trzy punkty do ligowej tabeli – krótko podsumował Przemysław Stępień, który miał małe uwagi do swojej gry. – Czuje się dobrze fizycznie, ale do końca nie jestem zadowolony z tego spotkania. Mogłem kilka razy wybrać inaczej, ale po meczu zawsze można podjąć inne decyzje. Skupiamy się teraz już na następnym spotkaniu z Aluronem CMC Warta Zawiercie – zapowiedział rozgrywający.W drugim secie jego zespół stracił wysokie prowadzenie i nie wykorzystał kilku piłek setowych. Olsztynianom udało się jednak wygrać tę partię po grze na przewagi. – Popełniliśmy trochę błędów w ataku. W drugim secie daliśmy się rozegrać drużynie z Suwałk. Mogliśmy skończyć to wcześniej – skwitował Przemysław Stępień. W szeregach rywali brakowało podstawowego środkowego bloku, a przede wszystkim pierwszego rozgrywającego – Josuy Tuanigi. – To, że nie było kilku zawodników w drużynie z Suwałk miało jakiś wpływ na mecz, ale przede wszystkim staraliśmy się skoncentrować na naszej grze – komentował rozgrywający olsztyńskich akademików.

Teraz przed jego drużyną kolejne wyzwanie. Już w najbliższą sobotę zmierzą się w Zawierciu z miejscową Aluronem CMC Warta. To oznacza, że ekipa prowadzona przez Daniela Castellaniego nie będzie miała zbyt wiele czasu na porządny trening i przygotowanie się do tego pojedynku. – Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy chcieli w Zawierciu również poszukać jakiś szans i przywieźć stamtąd jakieś punkty – zapowiedział jednak Przemysław Stępień.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved