Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Stępień: Ten mecz będzie niepewny

Przemysław Stępień: Ten mecz będzie niepewny

fot. Łukasz Kozłowski (plusliga.pl)

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę wrócą do walki o ligowe punkty. Rywalem Akademików będzie Cuprum Lubin – początek spotkania w Hali Urania o godz. 14:45. – Może nie będzie to forma, która była przed tą kwarantanną, ale na pewno będziemy chcieli wyjść i dać z siebie 100% na ten moment – zapewnił rozgrywający Przemysław Stępień.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz ostatni walczyli o ligowe punkty trzy tygodnie temu. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, 15 października pokonali przed własną publicznością VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa 3:2. I jak się okazało, to było ostatnie spotkanie przed „przymusową” przerwą, związaną z izolacją drużyny z Kortowa. W miniony poniedziałek, akademicy wrócili do zajęć.Był głód siatkówki. Te dwa tygodnie spędzone w domu jednak dały się we znaki, ale już wróciliśmy, przygotowujemy się do najbliższego meczu, który odbędzie się już w niedzielę. Pomału idziemy do przodu i myślę, że do meczu będziemy przygotowani – powiedział Przemysław Stępień. – Może nie będzie to forma, która była przed tą kwarantanną, ale na pewno będziemy chcieli wyjść i dać z siebie 100% na ten moment – podkreślił rozgrywający.

W najbliższą niedzielę Akademicy mieli zmierzyć się w Hali Urania z GKS-em Katowice. Kwarantanna w ekipie GKS-u spowodowała, iż spotkanie zostało odwołane. W zamian siatkarze ze stolicy Warmii i Mazur rozegrają rewanżowy bój z Cuprum Lubin (17. kolejka). Ekipa z Lubina nie może zaliczyć początku sezonu do udanego. Podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka w siedmiu spotkaniach nie zaznali smaku zwycięstwa. Jedyny punkt zdobyty przez lubinian to tie-break z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Siatkarze Cuprum w ligowej tabeli zajmują ostatnie 14. miejsce. – Skupiamy się na naszej grze, żeby wrócić, poczuć zgranie. Ciężko mi powiedzieć, czego się spodziewam, bo Cuprum Lubin miał swoje problemy i my mieliśmy swoje. Ten mecz będzie niepewny z jednej i z drugiej strony. Musimy wyjść i dać z siebie 100% na ten moment, co mamy najlepszego w tym momencie i zobaczymy jak to wyjdzie – stwierdził Stępień.

Przypomnijmy, iż w pierwszym spotkaniu Akademicy pewnie zwyciężyli 3:0, a statuetkę MVP odebrał Damian Schulz. Początek niedzielnego spotkania w Hali Urania o godz. 14:45.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved