Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Kupka nowym atakującym Skry

Przemysław Kupka nowym atakującym Skry

fot. Paweł Piotrowski - plusliga.pl

Karuzela transferowa PlusLigi rozkręciła się na dobre. Wiadomo już, że w zespole z Bełchatowa dojdzie do wymiany duetu atakujących – poza Aleksandarem Atanasijeviciem, w przyszłym sezonie na tej pozycji zobaczymy Przemysława Kupkę, który wraca do Skry z wypożyczenia do pierwszoligowego KPS-u Siedlce.

PGE Skra Bełchatów w minionym już sezonie PlusLigi zajęła ostatecznie czwarte miejsce, przegrywając rywalizację o brąz z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Prezes klubu z Bełchatowa zapowiadał, że mimo niesatysfakcjonującego wyniku nie dojdzie w zespole do rewolucji kadrowej. Wiadomo już jednak, że wymieniony zostanie duet atakujących.W minionym sezonie w barwach Skry na tej pozycji występowali Serb Dušan Petković oraz Bartosz Filipiak. W kolejnej edycji rozgrywek do drużyny dołączy inny reprezentant Serbii Aleksandar Atanasijević, który grał już w niej w latach 2011-2013. O miejsce w wyjściowej szóstce powalczy z dwudziestoletnim Przemysławem Kupką.

Młody atakujący podpisał z klubem z Bełchatowa pięcioletni kontrakt, jednak ostatni rok spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowym KPS-ie Siedlce. Zajął z tym zespołem siódme miejsce w TAURON 1. Lidze, rozegrał w sumie 80 setów i zdobył 200 punktów. Dwukrotnie został nagrodzony statuetką MVP. Wcześniej siatkarz ten występował w SMS-ie PZPS Spała.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: KPS Siedlce - Facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę