Siatkarze Astry Nowa Sól zajęli 12. miejsce w niedawno zakończonym sezonie Tauron 1. Ligi Mężczyzn. W kolejnych rozgrywkach w zespole nie obędzie się bez zmian. Przemysław Jeton, prezes Astry, podkreśla jednak, że nie będzie to całkowita przebudowa drużyny.
– W sztabie szkoleniowym będzie to jedna, drobna roszada, a w zasadzie uzupełnienie – mówi Jeton. – Tak samo jeśli chodzi o zawodników. Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że mniej więcej w połowie uda nam się utrzymać skład, te filary, które decydowały o wyniku.
Prezes Astry Nowa Sól przyznaje, że w zespole pojawią się także nowe nazwiska. – Będzie trochę nowych twarzy, ale prosiłbym o chwilę cierpliwości. Klub będzie na swojej oficjalnej stronie internetowej i za pośrednictwem mediów społecznościowych informował o wszystkich zmianach personalnych.
Przemysław Jeton dodał, że trener Andrzej Krzyśko pozostanie w sztabie szkoleniowym drużyny, ale nie chciał zdradzić, jaką rolę będzie pełnił. Prezes dodał, że Andrzej Krzyśko przejął prowadzenie zespołu w trudnym momencie i wypełnił zadanie, które mu postawiono.


![Transfery siatkarskie 2026/2027 [14.06.2026]: Niedziela nie zatrzymała karuzeli](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/12/IMG_2132-Jakub-Bucki-Mateusz-Poreba-375x250.jpg)






