Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Przedłużenie kontraktu z środkową i nowa przyjmująca w Legionowie

Przedłużenie kontraktu z środkową i nowa przyjmująca w Legionowie

fot. Lidia Jaźwińska

LTS Legionovia Legionowo odkryła kolejne karty. W Legionowoie na kolejny sezon zostaje środkowa Alicja Kielak. Do drużyny dołączyła natomiast już trzecia przyjmująca. Nową siatkarką na tej pozycji w zespole z Legionowa została Maja Daca.

Z dnia na dzień coraz mniej znaków zapytania w LTS Legionovii Legionowo. Sezon 2023/2024 legionowianki ponownie spędzą w I lidze kobiet. Pod wodzą trenera Grzegorza Kowalczyka występować będą libero Klaudia Kulig, rozgrywająca Diana Dąbrowska, atakująca Marta Duda, środkowa Gabriela Dębowska oraz przyjmujące Dominika Milun i Katarzyna Bagrowska.

Na przedłużenie współpracy z LTS Legionovią Legionowo zdecydowała się Alicja Kielak. Osiemnastolatka występuje na pozycji środkowej. Siatkarka w poprzednim sezonie miała okazję na debiut na pierwszoligowych parkietach. Kielak wraz z LTS-em w 2023 roku sięgnęła po mistrzostwo Mazowsza juniorek.

Młoda przyjmująca w LTS-ie

Kolejną nową przyjmującą po Milun i Bagrowskiej została Maja Daca. Siatkarka w minionym sezonie występowała w SMS-ie PZPS Szczyrk oraz w młodzieżowej drużynie UMKS MOS Wola Warszawa. Siedemnastolatka w poprzednim sezonie miała okazję pokazać się na pierwszoligowych parkietach. W SMS-ie występowała jako libero.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved