Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Projekt Warszawa zmierzy się z mistrzem Ukrainy

Projekt Warszawa zmierzy się z mistrzem Ukrainy

fot. Piotr Iwańczyk - projektwarszawa.waw.pl

28 września w stołecznej Arenie Ursynów Projekt Warszawa zmierzy się z mistrzem Ukrainy – Epicentr-Podolany Horodok. Mecz będzie ostatnim sprawdzianem warszawskiej drużyny przed rozpoczęciem PlusLigi. Wydarzenie poprzedzi oficjalna prezentacja drużyny z Warszawy. Dodatkowo podczas spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna na rzecz ogarniętej wojną Ukrainy.

Na ostatniej prostej przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi w Warszawie odbędzie się mecz sparingowy, w którym Projekt Warszawa podejmie mistrza Ukrainy – Epicentr-Podolany Horodok.Wydarzenie w Arenie Ursynów poprzedzi oficjalna prezentacja drużyny i sztabu szkoleniowego. W sezonie 2022/2023 stery stołecznego klubu objął Roberto Santilli, a do drużyny dołączyło kilku świetnych graczy, m.in. Kevin Tillie, Linus Weber, Jan Firlej oraz Artur Szalpuk. Trzon zespołu z Warszawy pozostał bez zmian. Od kliku lat tworzą go doświadczeni i utytułowani Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Damian Wojtaszek i Igor Grobelny.

Epicentr-Podolany Horodok jest klubem, który powstał w 2018 roku i większość swojego składu opiera na reprezentantach Ukrainy. W sezonie 2020/21 zawodnicy Epicentra zdobyli wicemistrzostwo kraju oraz awansowali do ćwierćfinału prestiżowych europejskich rozgrywek – Pucharu Challenge. Miniony sezon klub zakończył przedwcześnie na pierwszym miejscu, z powodu agresji Rosji. Drużynę prowadzi były utytułowany polski zawodnik, a obecnie trener Mariusz Sordyl.

źródło: projektwarszawa.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę