Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Projekt nie szuka nowego trenera – Graban na dłużej w tej roli

Projekt nie szuka nowego trenera – Graban na dłużej w tej roli

fot. Projekt Warszawa

Siedem zwycięstw z rzędu oraz zaledwie jedna porażka w ostatnich jedenastu spotkaniach. Taka seria musi robić wrażenie. Piotr Graban odmienił Projekt Warszawa i ma spokojnie budować zespół w pozostałej części sezonu.

Pod koniec listopada 2022 roku posadę stracił Roberto Santilli. Jego miejsce zajął właśnie Piotr Graban, którego zadaniem było ratowanie sezonu. Projekt zajmował dziesiąte miejsce w tabeli PlusLigi, a kolejny sezon bez play-off byłby potraktowany jako wielki zawód.Od tego momentu minęło kilka tygodni. Projekt jest w zupełnie innym miejscu, a jednym z głównych bohaterów jest właśnie nowy trener. To za panowania Grabana zespół przegrał zaledwie jedno z ostatnich jedenastu spotkań, a aktualnie może pochwalić się serią siedmiu kolejnych zwycięstw. W minioną sobotę o sile Projektu przekonała się Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która przegrała na Torwarze 1:3.

Jak ustalił Polsat Sport, w klubie nie ma tematu szukania nowego trenera. Graban kapitalnie rozpoczął swoją przygodę i ma spokojnie pracować do końca sezonu. Projekt na ten moment zajmuje piąte miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do ZAKSY.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-02-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę