Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Program Memoriału Grzegorza Morawskiego w Mławie

Program Memoriału Grzegorza Morawskiego w Mławie

fot. Ryszard Glapiak - Legionovia Legionowo

14-15 września rozegrany zostanie Memoriał Grzegorza Morawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława i Klubu Sportowego Zawkrze Mława. Rozgrywany w formule pucharowej turniej odbędzie się w Mławskiej Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 33a.

Memoriał jest poświęcony pamięci Grzegorza Morawskiego, który zmarł w 2020 roku. Był on prezesem klubu sportowego Zawkrze Mława, członkiem Rady Sportu Miasta Mława oraz Mławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Był pasjonatem siatkówki, kibicem, zasłużonym działaczem sportowym i społecznym.Harmonogram turnieju:

14 września (wtorek):

18:00 – ŁKS Commercecon Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo
20:30 – Grot Budowlani Łódź – LOS Nowy Dwór Mazowiecki

15 września (środa):

18:00 – mecz o 3. miejsce
20:30 – mecz o 1. miejsce

Wszystkie mecze w Mławie będą odbywały się z udziałem publiczności, a transmisje z meczów przeprowadzi Polsat Sport extra.

źródło: tauronliga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę