Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Problemy zdrowotne Isaca Santosa

Problemy zdrowotne Isaca Santosa

fot. fivb-org

Problem z kręgosłupem, zdiagnozowany kilka lat temu, wykluczył brazylijskiego środkowego Isaca Santosa z mistrzostw świata, które odbędą się w dniach 26 sierpnia – 11 września w Polsce i Słowenii. Decyzję o rezygnacji z udziału w MŚ podjęli wspólnie zawodnik i sztab techniczny męskiej reprezentacji. Na treningi w Saquarema został powołany młody Leonardo Andrade z Sesi.

Isac Santos skupi się teraz na leczeniu oznak zwyrodnienia dysku. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, 31-latek musi teraz zwracać baczną uwagę na chorobę, ponieważ nie będzie czasu na wyleczenie jej przed sezonem w Cucine Lube Civitanova. To było głównym argumentem przemawiającym za rezygnacją z udziału w MŚ.Środkowy cierpi na dyskomfort od 2016 roku, ale kontrolował problemy zdrowotne za pomocą fizjoterapii. Teraz podda się szeregowi szczegółowych badań w celu określenia kolejnych etapów leczenia.

Isac Santos to jeden z bardziej utytułowanych reprezentantów Brazylii. Ma na swoim koncie cztery złote medale mistrzostw Ameryki Południowej, wicemistrzostwo świata, złoto Pucharu Świata i Ligi Narodów. W swojej karierze klubowej wywalczył m.in. sześć mistrzostw Brazylii, cztery superpuchary i sześć pucharów kraju, a także siedem Klubowych Mistrzostw Ameryki Południowej.

źródło: dal15al25.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę