Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Prezesi klubów I ligi spotkają się na wideokonferencji

Prezesi klubów I ligi spotkają się na wideokonferencji

Wideokonferencje prezesów klubów PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet już za nami. Przyszedł czas na ostatnią ligę pod egidą Polskiej Ligi Siatkówki. W poniedziałek 11 maja odbędzie się spotkanie szefów zespołów właśnie Krispol 1. Ligi. 

Odbędziemy konferencję z prezesami drużyn I ligi mężczyzn. Na pewno będziemy podsumowywać sezon. Znajdzie się też czas na podziękowanie sponsorowi, który przez całe rozgrywki wspierał I ligę – powiedział Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.Będziemy ustalać również plany na kolejny sezon – kiedy i jak przeprowadzić rozgrywki. Ja ze swojej strony już chciałbym wyrazić wdzięczność sponsorowi, z którym współpraca była wzorowa. Będziemy ją kontynuować, choć już na innej płaszczyźnie – dodał Zagumny.

źródło: krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę