Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Prezentacja Jastrzębskiego Węgla odbędzie się z udziałem kibiców

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla odbędzie się z udziałem kibiców

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon PlusLigi. Zanim jednak Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to nastąpi 14 sierpnia o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Jastrzębski Węgiel jako organizator imprezy udostępni 50 procent miejsc przewidzianych dla publiczności. To oznacza, że w wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 1500 widzów.Jednocześnie na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia wraz ze specjalnie zaaranżowanym na te potrzeby studiem. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz KułagaMarek Magiera.

Bezpośrednio po prezentacji odbędzie się mecz sparingowy. Rywalem Jastrzębskiego Węgla będzie w tym dniu beniaminek PlusLigi Stal Nysa, klub z siatkarskimi tradycjami, dwukrotny srebrny i dwukrotny  brązowy medalista mistrzostw Polski, jak również triumfator w Pucharze Polski.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką, zajmowania miejsc na widowni zgodnie z tzw. szachownicą, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami.

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved