Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Poznaliśmy obsadę Memoriału Arkadiusza Gołasia

Poznaliśmy obsadę Memoriału Arkadiusza Gołasia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Dwa polskie, jeden niemiecki i jeden ukraiński zespół wystąpią w tym roku w XVII Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia. W czwartek poznaliśmy pary półfinałowe największego wielkopolskiego święta siatkówki halowej. Turniej zostanie rozegrany w dniach 23–25 września w Zalasewie pod Swarzędzem.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Aluron CMC Warta Zawiercie, Berlin Recycling Volleys oraz Barkom Każany Lwów – to drużyny, które zagrają w memoriale Arkadiusza Gołasia w 2022 roku. – Memoriał Gołasia to niepowtarzalna okazja dla wielkopolskich kibiców siatkówki do podziwiania na żywo najlepszych zawodników na świecie. Zapraszam wszystkich mieszkańców Swarzędza i okolic do udziału w tej imprezie – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek.Zanim zawodnicy wybiegną na boisko hali w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie, odbędą się tam warsztaty dla dzieci z powiatu poznańskiego. Pierwszy półfinał zaplanowano na sobotę 24 września na godzinę 14.45. Zmierzą się w nim dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz wicemistrz Ukrainy – Barkom Każany Lwów. Dla debiutujących w przyszłym sezonie w PlusLidze reprezentantów naszych sąsiadów to najlepszy możliwy test przed startem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Faworytem do awansu do półfinału jest ekipa z z województwa opolskiego. Czy goście będą w stanie sprawić niespodziankę? Przekonamy się już wkrótce.

W drugim półfinale zmierzą się ze sobą trzecia drużyna PlusLigi – Aluron CMC Warta Zawiercie i ćwierćfinalista Ligi Mistrzów oraz wielokrotny mistrz Niemiec – Berlin Recycling Volleys. Mecz ten zaplanowano na godzinę 17:30.

Zapraszam serdecznie na XVII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia. Już po parach półfinałowych widać, że czekają nas nieprawdopodobne emocje – powiedziała Anna Sumelka, organizatorka turnieju.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę