Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Powrót rozgrywającej do Radomia

Powrót rozgrywającej do Radomia

fot. Michał Szymański

Po roku przerwy do E.Leclerc Moya Radomki Radom wróciła Paulina Zaborowska. To wciąż młoda rozgrywająca, która ostatni sezon spędziła w Świeciu. W kolejnym ponownie będzie odpowiedzialna za grę ekipy z Mazowsza.

Paulina Zaborowska przygodę z siatkówką zaczynała w MUKS 13 w Radomiu. Jako dziecko była bardzo zaangażowana w taniec, jednak kiedy na jej drodze pojawiła się siatkówka, wiedziała już, co chce w życiu robić. Po udziale w Turnieju Nadziei Olimpijskich dostała powołanie na kampy, a rok później szansę gry w prestiżowej Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku.Paulina jest brązową medalistką mistrzostw Europy juniorek i złotą medalistką mistrzostw Polski juniorek. W TAURON Lidze zadebiutowała w sezonie 2019/2020, a przez dwa sezony broniła barw Radomki. Przed poprzednimi rozgrywkami przeniosła się do Jokera Świecie, ale nie udało jej się uratować drużyny przed opuszczeniem przez nią elity. Dotychczas w TAURON Lidze rozegrała 55 spotkań, w których zapisała na swoim koncie 75 punktów. W barwach Jokera wystąpiła w 22 pojedynkach, w których zdobyła 40 oczek, z czego 6 w polu serwisowym i 19 w bloku.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 

źródło: radomka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę