Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Powrót rozgrywającego do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Powrót rozgrywającego do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

fot. AZS Olsztyn

Do składu Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na sezon 2022/2023 dołącza kolejny zawodnik. Do Kędzierzyna-Koźla po dwuletniej przerwie wraca rozgrywający – Przemysław Stępień.

Przemysław Stępień po raz pierwszy do ZAKSY trafił przed sezonem 2018/2019, wcześniej rozgrywający występował w innych plusligowych klubach, jak Trefl Gdańsk czy Dafi Społem Kielce. Jednak to właśnie dwa sezony spędzone na Opolszczyźnie były da niego wyjątkowo owocne, z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle Przemysław Stępień w 2019 roku zdobył Superpuchar kraju, Puchar Polski oraz tytuł mistrza Polski.Po dwóch sezonach gry w Kędzierzynie-Koźlu rozgrywający zdecydował się na zmiany, kolejno broniąc barw Indykpolu AZS Olsztyn, a w ostatnim sezonie Cuprum Lubin. Teraz czas na powrót…

Przemysław Stępień z niecierpliwością wyczekuje startu przygotowań i nowego sezonu. – Jestem podekscytowany swoim powrotem do ZAKSY i już nie mogę się doczekać nowego sezonu i nowych wyzwań. Podjęcie decyzji o powrocie do Kędzierzyna nie było trudne, ponieważ przez 2 lata mojego pobytu w tym miejscu czułem się bardzo dobrze, panuje tutaj rodzinna atmosfera co może potwierdzić każdy kto miał styczność z klubem. W klubie jest świetna organizacja, a także warto wspomnieć o wspaniałych kibicach, którzy są za drużyna całym sercem i zna ich cała siatkarska Polska – podkreślił.

Przemysław Stępień razem z Marcinem Januszem będzie tworzył duet rozgrywających w ekipie mistrza Polski. Jak przyznaje stabilność składu, jaką może od wielu lat pochwalić się ZAKSA, ma wiele atutów. – Na pewno nie będę miał problemu z aklimatyzacją, szczególnie z uwagi na to, że większość drużyny, sztabu i pracowników nie zmieniła się – podkreślił rozgrywający Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, deklarując ciężką pracę i chęć walki o najwyższe cele. – Ja z mojej strony mogę zapewnić, że będę ciężko pracować aby podnosić poziom na treningach, a także zdobyć zaufanie u trenera aby w trakcie sezonu mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Od kilku lat ZAKSA pokazuje, że ciężka praca i dążenie do celu przynosi efekty, szczególnie pokazują to ostatnie 2 lata i wyniki jakie osiągnął zespół i klub. Kolejny sezon będzie jeszcze cięższy, ponieważ zwycięstwo dwa razy z rzędu w Lidze Mistrzów nakłada w pewien sposób presję na drużynę, jednak jest to dla nas ogromną motywacja do dalszej pracy i chęci powtórzenia zdobytych trofeów – dodał zawodnik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2022/2023

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę