Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Poważna kontuzja Moniki Łuczak

Poważna kontuzja Moniki Łuczak

fot. Michał Szymański

Wychowanka Sokoła Mogilno Monika Łuczak uległa poważnej kontuzji. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło podczas rozruchu przed meczem z Solną w Wieliczce. Grającą na pozycji libero zawodniczkę czeka dłuższa przerwa w grze. 

Monika Łuczak wychowanka beniaminka z Mogilna, zawodniczka 1-ligowej drużyny z Sokołem związana jest od dziecka. Trzy tygodnie temu w wyniku nieszczęśliwego zderzenia podczas rozruchu w Wieliczce uległa poważnej kontuzji. Diagnoza lekarzy brzmiała dla siatkarki jak wyrok – podchrzęstne pęknięcie kości piszczelowej, pęknięcie kości udowej, zerwane trzy więzadła w tym PCL (bardzo rzadka kontuzja), uszkodzony troczek rzepki. Trafiła w ręce najlepszych specjalistów w Guardian Clinic w Koninie. Za dwa tygodnie wyznaczono rezonans kontrolny. Jeśli pęknięcia się wygoją natychmiast zostanie wyznaczony termin operacji więzadeł. Następnie siatkarka przejdzie rehabilitację w Guardian Clinic, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów będzie wracała do zdrowia.źródło: inf. własna, Sokół Mogilno - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę