Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Polski rozgrywający przeniesie się do Zawiercia?

Polski rozgrywający przeniesie się do Zawiercia?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Chociaż w PlusLidze nie skończyła się jeszcze nawet faza zasadniczna, już od dawna nie milkną plotki transferowe. Jak podaje Onet Sport do Aluronu CMC Warta Zawiercie po sezonie 2020/2021 ma dołączyć Michał Kozłowski. Doświadczony rozgrywający obecnie broni barw Vervy Warszawa Orlen Paliwa.

Wiele osób bało się, jak przez pandemię będą wyglądać rozgrywki PlusLigi i finanse poszczególnych klubów. Dość niespodziewanie w tym sezonie bardzo szybko rozpoczęły się rozmowy transferowe, a nieoficjalne informacje pojawiają się w mediach. Od dłuższego czasu dywaguje się na temat zmian w poszczególnych drużynach, a niektóre oficjalnie przedłużają już kontrakty.Zgodnie z informacjami do jakich dotarł Onet, Michał Kozłowski w nowym sezonie miałby tworzyć duet z Maximiliano Cavanną. Argentyńczyk przyszedł do Aluronu CMC Warta Zawiercie w tym sezonie, a jego kontrakt opiewa na dwa lata. Polski rozgrywający zastąpiłby Macedończyka Ǵjorǵiego Ǵjorǵieva, któremu po rocznej przygodzie w PlusLidze kończy się kontrakt.

Michał Kozłowski karierę seniorską rozpoczynał w Kędzierzynie-Koźlu, skąd trafił do zespołu z Nysy. Najdłużej (2008-2013) występował w Kielcach, z tym zespołem awansował do PlusLigi. Następnie podpisał dwuletni kontrakt z Resovią, jednak pierwszy sezon spędził na wypożyczeniu w Częstochowie. Pod koniec 2014 roku przeniósł się do Ach Volej Ljubljana. W 2016 roku wrócił do PlusLigi, gdzie najpierw sezon bronił barw szczecińskiego Espadonu, a następnie w latach 2017-2019 występował w Treflu Gdańsk. W 2019 roku podpisał dwuletni kontrakt z zespołem z Warszawy. W swojej karierze Kozłowski sięgał po Puchar i mistrzostwo Słowenii, medale rozgrywek MEVZA, Puchar Polski oraz medal mistrzostw Polski.

źródło: sport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę