Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Polski atakujący jednak w Uralu Ufa

Polski atakujący jednak w Uralu Ufa

fot. Aleksandra Twardowska

Jak informuje Przegląd Sportowy Maciej Muzaj ma podpisać umowę z rosyjskim Uralem Ufa. – – Maciek podpisze umowę z Uralem Ufa. Prezes rosyjskiego klubu dostał zielone światło od mera w temacie budżetu na kolejny sezon. Uzgodniliśmy wszystkie warunki i w poniedziałek finalizujemy rozmowy – powiedział agent Muzaja, Andrzej Grzyb.

W poprzednim sezonie Maciej Muzaj bronił barw innej rosyjskiej drużyny – Gazpromu-Jugry Surgut. Teraz polski atakujący podpisze kontrakt z innym zespołem – Uralem Ufa. – Maciek podpisze umowę z Uralem Ufa. Prezes rosyjskiego klubu dostał zielone światło od mera w temacie budżetu na kolejny sezon. Uzgodniliśmy wszystkie warunki i w poniedziałek finalizujemy rozmowy – powiedział Przeglądowi Sportowemu agent siatkarza, Andrzej Grzyb.Jak informuje manager, kontrakt Muzaja ma być wyższy niż ten w Surgucie. – Nie jest to może kwota, o jakiej myśleliśmy na początku, ale wobec epidemii koronawirusa wszystkie kontrakty poszły w dół. W Polsce Maciej nie mógłby liczyć na umowę w tej wysokości – zapewnił Grzyb. Polski atakujący był najlepiej punktującym graczem rosyjskiej Superligi i miał oferty z kilku tamtejszych klubów. – Rozmawiamy z Uralem Ufa, Kuzbassem Kemerowo i Fakiełem Nowy Urengoj. W Kemerowie wstrzymano rozmowy transferowe, a klub nadal nie wie jaki będzie miał budżet. Uznaliśmy, że nie możemy dłużej czekać – zdradził Andrzej Grzyb.

Maciej Muzaj będzie drugim obcokrajowcem w Uralu Ufa. Niedawno klub ogłosił pozyskanie znanego z występów w Asseco Resovii Rzeszów Kanadyjczyka – Johna Gordona Perrina. W poprzednich rozgrywkach Ural Ufa nie brylował i sezon zasadniczy zakończył dopiero na 12. miejscu.

źródło: onet.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę