Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Polki poznały rywalki w ME U-16

Polki poznały rywalki w ME U-16

fot. pzps.pl

Reprezentantki Polski w kategorii U-16 po zwycięstwie w kwalifikacjach do ME, które rozgrywane były w Wałbrzychu, poznały rywalki w turnieju finałowym czempionatu Starego Kontynentu. Impreza zostanie rozegrana w dniach 10-18 lipca na Węgrzech i Słowacji.

Polskie siatkarki trafiły do grupy A, w której zmierzą się z gospodyniami Węgierkami, Rosjankami, Turczynkami, Belgijkami oraz Czeszkami. W grupie B natomiast, oprócz gospodyń Słowaczek, zagrają: Włoszki, Rumunki, Bułgarki, Serbki i Chorwatki. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do półfinału. Zespoły z miejsc 3. i 4. zagrają zaś o lokaty 5-8.Poznaliśmy także terminarz zawodów. Biało-czerwone rywalizację grupową rozpoczną 10 lipca od spotkania z reprezentacją Turcji. Dzień później zmierzą się z Rosją, a następnie z Węgrami. Po dniu odpoczynku przyjdzie czas na Belgię, a zmagania grupowe zakończą 15 lipca starciem z Czeszkami. Półfinałowe mecze odbędą się 17 lipca, a finał, mecz o 3. miejsce oraz decydujące starcia o lokaty od 5 do 8 – 18 lipca.

Grupa A: Węgry, Rosja, Turcja, Belgia, Czechy, Polska
Grupa B: Słowacja, Włochy, Rumunia, Bułgaria, Serbia, Chorwacja

Terminarz meczów reprezentacji Polski podczas ME U-16 siatkarek (faza grupowa):

10.07. (sobota):
15:00 Polska – Turcja

11.07. (niedziela):
20:00 Rosja – Polska

12.07. (poniedziałek):
17:30 Polska – Węgry

14.07. (środa):
15:00 Belgia – Polska

15.07. (czwartek):
20:00 Polska – Czechy

źródło: cev.eu, inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę