Strona główna » PlusLiga: Kolejne pożegnanie w Barkomie Każany-Lwów

PlusLiga: Kolejne pożegnanie w Barkomie Każany-Lwów

Barkom-Kazhany Lwów – FB, inf. własna

fot. Aleksandra Suszek

W cieniu rozgrywek siatkarskiej Ligi Nardów dalej kręci się karuzela transferowa. Kluby oficjalnie żegnają i witają zawodników. O kolejnym ruchu personalnym poinformował Barkom-Każany Lwów. Klub pożegnał atakującego po jednym sezonie.

Jeden sezon i koniec

Dmytro Wietski do Barkomu dołączył przed sezonem 2025/2026. Była to pierwsza styczność atakującego z tak silną ligą jak Plusliga. Większość kariery siatkarz spędził w swoim rodzinnym kraju. Występował także w Serbii. W minionym sezonie by on jednak głównie zmiennikiem Wasyla Tupczija. Zdobył w sezonie zaledwie 22 punkty, w tym jeden zagrywką i dwa blokiem. Wystąpił w 14 meczach.

Przypomnijmy, że od nowego sezonu Barkom Każany Lwów swoje mecze rozgrywał będzie w hali w Jastrzębiu-Zdroju.


Zobacz również:
Karuzela transferowa P|usligi w sezonie 2026/2027

PlusLiga

  • Transfery siatkarskie 2026/2027 [25.06] – pożegnanie w Pluslidze

    Transfery siatkarskie 2026/2027 [25.06] – pożegnanie w Pluslidze

  • PlusLiga: Kolejne pożegnanie w Barkomie Każany-Lwów

    PlusLiga: Kolejne pożegnanie w Barkomie Każany-Lwów

  • Superpuchar przenosi się w nowe miejsce!

    Superpuchar przenosi się w nowe miejsce!