Strona główna » PlusLiga, transfery: Serbskie wzmocnienie na środku Cuprum Stilonu Gorzów

PlusLiga, transfery: Serbskie wzmocnienie na środku Cuprum Stilonu Gorzów

Cuprum Stilon Gorzów – facebook, inf. własna

fot. volleyball.world

Czwartek to kolejny dzień karuzeli transferowej. O swoim nowym zawodniku poinformował Cuprum Stilon Gorzów. Klub z województwa lubuskiego zdecydował się na zatrudnienie środkowego reprezentacji Serbii, który aktualnie rywalizuje w Siatkarskiej Lidze Narodów.

Przez Włochy do PlusLigi

Cuprum Stilon Gorzów oficjalnie ogłosił drugie nowe nazwisko na sezon 2026/2027. Po Dawidzie Dulskim przyszedł czas na środkowego. To reprezentant Serbii, Aleksandar Stefanović. Mierzący 200 cm 27-latek większość dotychczasowej kariery spędził w swoim ojczystym kraju. Reprezentował barwy Ribicy Kraljewo czy Crveny Zvezdy Belgrad. W kraju zdobył praktycznie wszytko, co było możliwe. Dopiero w minionym sezonie zdecydował się na wyjazd do Włoch, do Cuneo Volley.

Obecnie siatkarz wraz z reprezentacją kraju rywalizuje w Siatkarskiej Lidze Narodów.


Zobacz również:

Karuzela transferowa PlusLigi w sezonie 2026/2027

PlusLiga