Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe ME U-18 M: Udany początek polskiej pary

Plażowe ME U-18 M: Udany początek polskiej pary

fot. Danuta Rękawica

Polscy siatkarze plażowi Szymon Beta i Artem Besarab dobrze zaczęli europejski czempionat w siatkówce plażowej. W pierwszym meczu grupy E Polacy pokonali portugalską parę Teixeira/Mendez. 

Na boisku wyraźnie dominował Szymon Beta, zdobywca 21 punktów, a nasi siatkarze dość wyraźnie wygrali oba sety. Pierwszego Polacy zwyciężyli 21:18, a drugiego 21:17.W piątek Beta i Besarab rozegrają dwa mecze. Najpierw zmierzą się z węgierską parą Tari/Veress, a w ostatnim grupowym spotkaniu staną naprzeciwko belgijskiej pary Humblet/Hendrikx.

Beta/Besarab [POL] – Teixeira/Mendez [POR]
(21:18, 21:17)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę