Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Plażowe ME U-18 M: Czachorowski i Lejawa nie zagrają w najlepszej „16” zawodów

Plażowe ME U-18 M: Czachorowski i Lejawa nie zagrają w najlepszej „16” zawodów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa sobotnich zmagań w finałach plażowych ME do lat 18 nie zaliczą do udanych. Spotkaniem z łotewskim duetem Fokerots/Abelitis rozpoczęli oni rywalizację w fazie pucharowej.  Biało-czerwoni pozwolili rywalom na zbyt wiele i odpadli z turnieju. Łotysze w walce o 1/4 finału zmierzą się z Cuzmiciov/Yellin, reprezentantami Izraela.

Przypomnijmy, że w zmaganiach w grupie F plażowych ME do lat 18 Czachorowski i Lejawa odnieśli zwycięstwo i ponieśli porażkę.  Nie zdołali zagrać zespołem z Włoch, który musiał poddać mecz.  Wyniki te dały im awans do fazy pucharowej, którą rozpoczęli od porażki z Łotyszami Fokerots/Abelitis i tym samym odpadli z zawodów. Młodzi Łotysze dość szybko narzucili biało-czerwonym swój styl gry, przeważali praktycznie w każdym elemencie i od wygranej 21:15 rozpoczęli zmagania.W drugiej partii Aleksander Czachorowski i Filip Lejawa nie  poszli za ciosem. Starali się nawiązać walkę, ale były to tylko krótkie momenty.  Łotysze wciąż byli skuteczniejsi i po  34 minutach gry zameldowali się w kolejnej rundzie.  W niej zagrają z parą z Izraela.

Czachorowski/Lejawa POL [11]  – Fokerots/Abelitis LAT [8] 0:2
(15:21, 17:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved