Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Plażowe ME U-18 K: Polki już w ćwierćfinale

Plażowe ME U-18 K: Polki już w ćwierćfinale

fot. cev.eu

Julia Kielak i Maja Kruczek to niżej rozstawiona polska para w odbywających się w Izmirze ME U-18. Jednak to one wciąż są w grze i jeszcze dziś będą walczyć o awans do strefy medalowej tego turnieju. Młode Polki w 1/8 finału nie dały szans angielskiej parze Keefe/Tucker i odprawiły je w niespełna czterdzieści minut.

Polki w fazie pucharowej mają już na rozkładzie czeską parę, którą pokonały rano. Teraz w ćwierćfinale czeka je bój z bardzo mocnymi Włoszkami. Para Mattavelli/Tega nie przegrała jeszcze meczu, a w 1/8 wygrała z rozstawionymi z dwójką Rosjankami.Jeżeli Kielak/Kruczek uporają się z Włoszkami, to w walce o finał czeka je mecz z Ukrainkami lub Słowenkami, które wyeliminowały z turnieju drugą polską parę. Mecz ćwierćfinałowy naszych reprezentantek zaplanowany jest na godz. 15:30.

Keefe/Tucker ENG [16] – Kielak/Kruczek POL [25] 0:2
(12:21, 17:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę